Loading color scheme

BioRezydencja

Kontakt ul. Główna 12
59-850 Świeradów Zdrój
www.biorezydencja.pl
E-mail: info@biorezydencja.pl
Telefon: + 48 508 955 225

Místo

Polska
Świeradów Zdrój, ul. Główna 12

Popis

BioRezydencja je mnohem více než ubytování v Jizerských horách se skvělou atmosférou, jde o SPA pro ducha a tělo, které se nachází v romantických restaurovaných interiérech nejstaršího domu ve městě Świeradów-Zdrój.
Jednoduše, zdravě, ekologicky
Dům (celkem 1 700 m²) je postaven z kamene a dřeva. Všechny omítky v budově jsou ekologické a prodyšné a dřevěné prvky jsou impregnovány pouze přírodními oleji. Interiéry objektu BioRezydencja potěší fanoušky elegantního minimalismu, jsou prostorné a funkční. Vkusnou jednoduchost interiérů apartmentů a kavárny zdůrazňují staré stropní trámy, krby, originální pískovcové a dřevěné podlahy a starožitný nábytek. Usedlost pochází z roku 1765. Rezidence, která dnes přitahuje lidi toužící po klidu a přírodním prostředí, byla pečlivě, důkladně a s láskou restaurována bratry Szymochovými.
Sál
Kdysi stodola, dnes 160 metrů dlouhý prostor s dřevěnou podlahou, jevištěm a dobrým zvukovým systémem. Je ideální pro organizaci rozvojových workshopů různého druhu, jako je jóga, meditace, tanec, sympozium, koncert a další.
Kuchyně
Kuchyně je výhradně bezmasá a většinou ekologická. V BioRezydenci je sice plná penze nabízena pouze pro skupiny více než 15 osob, ale bez problému zde můžete dostat vegetariánskou / veganskou snídani.
Cafe Wolna
Zláká vás desítkami vůní čerstvě mleté ​​kávy a aromatických čajů. Zde můžete jíst RAW, veganské, bezlepkové a tradiční sladkosti a v létě místní přírodní zmrzlinu.
Nabídka také zahrnuje: masáže, dechová cvičení, program 5Rytmů® (více na webu)
.