Loading color scheme

Naše divadlo

Kontakt ul. Teatralna 1, 58-573 Piechowice - Michałowice

Kancelář divadla je otevřená od po-so 10-16h.
www.teatrnasz.pl
E-mail: teatr@teatrnasz.pl
Telefon: +48 502 633 518

Místo


ul. Teatralna 1, 58-573 Piechowice - Michałowice

Popis

Teatr Nasz (doslova: Naše divadlo) je soukromé, komorní divadlo. Bylo založeno v roce 1991 manželským párem profesionálních herců Jadwigou a Tadeuszem Kutovými. Ti je postavili, řídí a provozují s nadšenou podporou dcery Katarzyny Pastuszak a hudebníka a skladatele Jacka Szreniawy. Tvůrci divadla také řídí, připravují a produkují inscenovaná představení. Po představení jsou k dispozici divákům ve své restauraci.
Teatr Nasz je mimořádná finančně a umělecky nezávislá scéna, od svého založení funguje nepřetržitě. Má za sebou kolem 50 autorských premiér a více než 4000 odehraných repríz. V současné době zahrnuje repertoár pouze hry Tadeusze Kuty, které hraje skupina tří herců. Na jevišti divadla se někdy konají speciální koncerty a hudební večery. Divákům je nabízeno i ubytování. Divadlo Teatr Nasz se nachází v krkonošských Michałowicích na trase mezi městy Jelenia Góra a Szklarska Poręba.
Profesionalita a kouzlo umělců přitahují diváky z Polska i ze světa, kteří se vracejí pro další úsměvy, emoce a zasnění.
Aktuální repertoár:
https://www.teatrnasz.pl/repertuar/aktualnie-grane