Loading color scheme

Browar Miedzianka

Kontakt Miedzianka 57b
58 520 Janowice Wielkie
www.browar-miedzianka.pl
E-mail: recepcja@browar-miedzianka.pl
Telefon: +48 693 439 360

Místo

Polska
Janowice Wielkie, Miedzianka 57B

Popis

Pivovar Miedzianka je malý pivovar na okraji Janovického rudohoří (Rudawy Janowickie) v krásném údolí řeky Bobru.
Budova byla navržena tak, abyste viděli, jak probíhá proces vaření piva a zároveň obdivovali okolní výhledy. Zde získáte jedinečnou příležitost zamilovat se do dobrého piva a do Janovického rudohoří. Majitelé chtějí, aby jejich pivo bylo silně spojeno s místem, kde se vyrábí. Aby se o něm říkalo: To je pivo z Miedzianky.
Šest základních piv je: Rudawskie, Cycuch Janowicki, Górnik, Mniszek, Wołek, Boberek. Každé z nich vypráví jiný příběh. Pivovar Miedzianka občas nabízí sezónní piva, jako je Cycuch Jabłkowy (jablečné) a Piernikowe Świąteczne (vánoční perníkové).
Kromě piva je zde také restaurace se skvělým jídlem, kde se vaří z produktů od místních dodavatelů. Majitelé se starají o kvalitu. Místo je k dispozici po celý rok a nabídka se mění v závislosti na ročním období. Pro unavené cestovatele je k dispozici ubytování. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s terasou a krásným výhledem na pohoří Góry Sokole a pokoje twin room. Další výhodou je klid a ticho a blízká přítomnost zlatého nápoje je významným doplňkem. Prohlídka pivovaru Miedzianka je možná po předchozí domluvě. Janowice Wielkie, Miedzianka 57B; tel.: +48 693 439 360; recepcja@browar-miedzianka.pl; www.browar-miedzianka.pl