Loading color scheme

Projekt Arado

Kontakt ul. Lubawska 1a
58-400 Kamienna Góra
www.projektarado.pl
E-mail: projekt@projektarado.pl
Telefon: +48 512 561 292

Místo

Polska
Kamienna Góra, ul. Lubawska 1a

Popis

Projekt Arado – Hitlerova ztracená laboratoř. Jde o podzemní turistickou trasu z dob druhé světové války. Přijďte a zmocněte se posledního Hitlerova tajemství!
Už jste měli příležitost objevovat tajemství z války? Navštívili jste podzemní továrnu? Víte, kdo byl Kazimierz Leski a proč měl na sobě uniformu německého generála? Chtěli byste se vcítit do role parašutistů polské odbojové Zemské armády (tzv. cichociemných, doslova tichých a temných)? Vše můžete zažít při návštěvě města Kamienna Góra. Během hodinové cesty v čase se dozvíte, jak polští hrdinové zmařili plány nacistů a zmocnili se tajemství jejich wunderwaffe. 
Projekt Arado je nejmodernějším podzemním komplexem v Polsku. Inovativní světelné řešení, zvukové efekty a průvodce, který hraje roli agenta polské zpravodajské služby a vede skupinu, aby získala německá tajemství – to jsou jen některé z atrakcí, které čekají turisty v Kamienné Góře. Co skrývá podzemí? V evropském měřítku jedinečné exponáty – část střely V-1 a rakety V-2, německého radaru a dokonce německé enigmy. Tajemné konstrukce a... vojenské tajemství!